Referencje

„...Przedmioty wykonane były należycie, zgodnie z zatwierdzonymi warunkami technicznymi oraz w terminie określonym w umowie.” Biuro Logistyki Komendy Głównej Policji

GRUPA KAPITAŁOWAArlen Textile Group zrzesza liderów branży przemysłu tekstylno-odzieżowego. Istnienie Grupy Arlen zostało zapoczątkowane w Polsce w 1995 roku przez jej obecnego Właściciela i Prezesa.

Pionowa struktura organizacyjna Grupy umożliwia przeprowadzanie wszystkich niezbędnych procesów produkcyjnych – od uszlachetniania przędzy, tkanin, wykończenia, laminowania z membraną PU lub PTFE – po projektowanie i produkcję zaawansowanej technicznie odzieży.

Posiadamy własne, nowoczesne zakłady produkcyjne oraz zatrudniamy najlepszych fachowców w branży tekstylnej. Nasze wieloletnie doświadczenie jest widoczne w każdym produkcie.

Grupę tworzą:

ARLEN S.A.

wiodący podmiot Grupy, producent specjalistycznej odzieży ochronnej, oferujący pełną gamę usług, począwszy od opracowania kolekcji, wykonania wizualizacji i sporządzenia dokumentacji techniczno-technologicznej, aż po produkcję i terminową logistykę wyrobów gotowych.

ARLEN S.A. od wielu lat jest czołowym projektantem, producentem i dystrybutorem odzieży na rynkach europejskich. Potencjał produkcyjno-logistyczny firmy umożliwia sprawną realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów

Rentocare Polska Sp. z o.o.

jest firmą zaopatrującą sektor medyczny w tekstylia. Rentocare to partnerstwo ARLEN S.A. (Polska) i LAROSÉ (Niemcy), firm o długoletnim doświadczeniu w konfekcjonowaniu i wynajmie tekstyliów dla szpitali i ośrodków zdrowia. Rentocare powstało by sprostać dynamicznie zmieniającym się realiom rynku medycznego. Stworzyliśmy gamę unikatowych produktów spełniających najwyższe standardy jakościowe oraz użytkowe.

Nieprzerwanie pracujemy nad rozwojem naszej oferty. Nasi doradcy pozostają do Państwa dyspozycji, zawsze chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Więcej o Rentocare: www.rentocare.pl

MARLEN Consulting GmbH

partner handlowy i przedstawicielstwo Arlen Textile Group powstałe w 2004 roku w Niemczech. Spółka zapewnia dynamiczną obsługę rynku niemieckiego, austriackiego i szwajcarskiego.           

Kontakt operacyjny:

ul. Makowa 6,
96-300 Żyrardów   

OPTEX S.A.

to jedna z największych firm włókienniczych w Polsce. Specjalizacją firmy jest produkcja najwyższej jakości tkanin wełnopodobnych z przędz poliestrowych, modyfikowanych, wiskozowych, bawełnianych, lnianych oraz z przędz z udziałem lycry i włókien bambusowych. Spółka jest pełnowydziałowym zakładem produkcyjnym zawierającym w swoim procesie technologicznym wszystkie etapy powstawania tkaniny: począwszy od projektowania aż do uzyskania wykończonej tkaniny jako wyrobu gotowego.

Więcej o Optex: www.optex.pl

ARLEN TEC

Arlen-Tec - To nowoczesny tekstylny zakład produkcyjny mieszczący się w Tarnowie

Kontakt operacyjny: